Aš ištarsiu tau myliu tik salone Tarp Gėlių

0

Prisijunkite prie mūsų!

TARP GĖLIŲ  - viena iš didžiausių floristikos salonų šalyje, kuri nuolat ieško naujų idėjų ir juos sėkmingai įgyvendina. Tad jeigu esate kūrybiški, veržlūs, žingeidūs ir atsakingi - kviečiame prisijungti prie mūsų!

Tarp gėlių darbo pasiūlymai

  • Jums 50, 44-eri ar 22-eji - jokio skirtumo! Energija veržiasi per kraštus, mėgstate bendrauti ir žinote, kad Jūsų charizma gali suteikti žmonėms gerų emocijų? Siūlome gėlių išvežiotojo darbą Kaune, salone Tarp Gėlių. Teiksite gėles ir dovanas, dalinsitės gėriu ir grožiu. Ne tik atlygis, bet ir pasveikintų žmonių šypsenos bei nuoširdus AČIŪ gali tapti svajonės apie gyvenimo pilnatvę įgyvendinimu. 
  • Dovanų ir suvenyrų skyriui reikalinga pardavėja (-as). Jei esate kūrybinga, originali, nestokojanti puikių idėjų ir atsakinga - laukiame mūsų "Tarp gėlių" kolektyve. 
  • Mūsų kolektyvas laukia floristės (-o), jei esate kūrybinga (-as), turite daug neįgyvendintų originalių floristinių idėjų, o gėlės - Jūsų gyvenimo dalis! 
  • Norėtumėte bendradarbiauti su profesionaliais muzikantais - smuikininkais, saksofonistai, gitaristais, fleitininkais... O gal grojate originaliu instrumentu ir nežinote, kur realizuoti savo kūrybinius sumanymus? Visų - pasitikinčių, drąsių ir kūrybiškų asmenybių - laukia salonas TARP GĖLIŲ.
  • Norinčius pasiteirauti dėl darbo, prašome kreiptis el. paštu sigitas@tarpgeliu.lt.