Aš ištarsiu tau myliu tik salone Tarp Gėlių

0

Prisijunkite prie mūsų!

TARP GĖLIŲ  - viena iš didžiausių floristikos salonų šalyje, kuri nuolat ieško naujų idėjų ir juos sėkmingai įgyvendina. Tad jeigu esate kūrybiški, veržlūs, žingeidūs ir atsakingi - kviečiame prisijungti prie mūsų!

Tarp gėlių darbo pasiūlymai

  • Jums 50, 44-eri ar 22-eji - jokio skirtumo! Energija veržiasi per kraštus, mėgstate bendrauti ir žinote, kad Jūsų charizma gali suteikti žmonėms gerų emocijų? Siūlome gėlių išvežiotojo darbą Kaune, salone Tarp Gėlių. Teiksite gėles ir dovanas, dalinsitės gėriu ir grožiu. Ne tik atlygis, bet ir pasveikintų žmonių šypsenos bei nuoširdus AČIŪ gali tapti svajonės apie gyvenimo pilnatvę įgyvendinimu.
  • Dovanų ir suvenyrų skyriui reikalingas dovanų kūrėjas. Jei esate kūrybingas, originalus, nestokojantis puikių idėjų ir atsakingas - laukiame mūsų "Tarp gėlių" kolektyve. 
  • Mūsų kolektyvas laukia floristės (-o), jei esate kūrybinga (-as), turite daug neįgyvendintų originalių floristinių idėjų, o gėlės - Jūsų gyvenimo dalis! 
  • Darbas vakarais salone Tarp gėlių. Ieškome žmogaus, kuriam patinka bendravimas, aktyvūs pardavimai. Jei jūs pasiruošę ieškoti naujų iššūkių, šis darbas jau jūsų salone Tarp gėlių. 
  • Norėtumėte bendradarbiauti su profesionaliais muzikantais - smuikininkais, saksofonistai, gitaristais, fleitininkais... O gal grojate originaliu instrumentu ir nežinote, kur realizuoti savo kūrybinius sumanymus? Visų - pasitikinčių, drąsių ir kūrybiškų asmenybių - laukia salonas TARP GĖLIŲ.
  • Norinčius pasiteirauti dėl darbo, prašome kreiptis el. paštu sigitas@tarpgeliu.lt.