Aš ištarsiu tau myliu tik salone Tarp Gėlių

0

Atsiskaitymo būdai

Apmokėjimas per PAYSERA

Mūsų el. parduotuvėje įdiegta PAYSERA atsiskaitymų sistema. Apmokėjimo būdą galėsite pasirinkti atsiskaitymo metu. Daugiau informacijos apie patikimą PAYSERA atsiskaitymų sistemą galite rasti paysera.lt puslapyje.

Informuojame, kad klientai, turintys Norvegijos bankų išduotas korteles turi kreiptis į savo banką dėl verified by VISA saugumo programos įjungimo.

Kreditinių kortelių aptarnavimo sistema „PayPal“

Elektroninėje parduotuvėje kaip ir populiariausiuose tarptautiniuose elektroninėse parduotuvėse, galima atsiskaityti naudojantis „PayPal“ kreditinių kortelių aptarnavimo sistema. „PayPal“ – populiariausia elektroninių atsiskaitymų sistema pasaulyje, priklausanti Ebay.com. Ja 190 šalyse naudojasi daugiau nei 100 milijonų vartotojų. Pirkėjai šia sistema gali naudotis nemokamai, pinigų perdavimo mokestį sumoka pinigų gavėjas.

Western Union

„Western Union“ grynųjų pinigų perlaidos - tai greičiausias ir patogiausias grynųjų pinigų siuntimo būdas iš užsienio į Lietuvą. Jeigu norite išsiųsti perlaidą: nueikite į artimiausią „Western Union“ agentūrą; formoje įrašykite gavėjo vardą, pavardę ir šalį, kurioje jis yra, bei kitus duomenis; pateikite pasą ar asmens tapatybės kortelę; informuokite gavėją apie išsiųstą perlaidą ir praneškite jam pinigų perlaidos kontrolinį numerį (MTCN).

Bankinis pavedimas

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą.
Sąskaitos rekvizitai:
Gavėjas: UAB "Tarp gėlių LT"
A/S: LT67 7044 0600 0632 5814
Bankas: AB SEB bankas
Banko kodas: 70440
BIC: CBVILT2X
PayPal sąskaita: biuras@tarpgeliu.lt.