Aš ištarsiu tau myliu tik salone Tarp Gėlių

0
 

Apie mus

Ar galite patikėti tuo, kuo mums patiems sunku patikėti? Įvairiausiomis progomis gėlių puokštėmis bei originaliomis dovanomis Jus džiuginame jau daugiau nei 20 metų! Ir pagalbos ranką sunkią netekties valandą jau daugiau nei du dešimtmečius tiesiame. Mums patinka tai daryti! Mums gera prisiliesti prie Jūsų švenčių – vestuvių, krikštynų, jubiliejų, gimtadienių ir kt. Mums smagu matyti dėkingumą spinduliuojančius Jūsų veidus – tai įkvepia ieškoti naujų idėjų ir stebinti, stebinti, stebinti.

Gėlės

Jos kalba už Jus! Siūlome dovanoti gėlių net ir be progos. Ir nepamirškite: yra tokia profesionalų paslauga, kaip gėlių pristatymas į bet kurį pasaulio kraštą, bet kuriuo metų, paros laiku.

Progos

Gyvenimas dovanoja begalę progų nudžiuginti vieniems kitus! Vestuvės, gimtadienis, jubiliejus, krikštynos, išleistuvės, Boso, Mamos, Tėčio, Mokytojo dienos ir t. t. Užsukite pas mus prieš sveikindami vieni kitus!  

Dovanos

Vieniems patinka dovanoti, kitiems labau patinka gauti dovanų. Reziumė: dovanos yra puikus širdį pamaloninantis dalykas. Suteikiame galimybę rinktis! Smagios, saldžios, keistos, seksualios, profesinės... Tai tik keli mūsų kuriamų dovanų jūros lašai.    

Vestuvės

Kad dviejų mylinčių širdžių jungtuvių šventė neišdiltų iš atminties, reikia įdėti daug pastangų. Profesionalai pasiryžę pasiruošimo rūpesčių naštą persikelti ant savo pečių! Taip paprasta pergudrauti nuovargį... 

Krikštynos

Pasitelkus į pagalbą kūrybingų žmonių komandą, šventė įgis originalų atspalvį. Jį pasodrins originalios dovanos, stalo puošmenos, krikšto aprangos aksesuarai ir kitokios smulkmenos. Suvienykime pastangas, kad krikštynų šventė būtų įspūdinga...  

Vazonai

XXI amžiaus interjeras neatsiejamas nuo modernių vazonų. Įspūdingų formų, dydžių, plačios spalvinės gamos, turinčių unikalią drėkinimo sistemą, pritaikytų vidaus ir lauko sąlygoms. Kadangi stengiamės žengti koja į koją su laiku, turime ką pasiūlyti!

Apželdinimas 

Išduosime paslaptį: gėlės, prieskoniniai augalai, uogakrūmiai puikiai veši ir moderniai atrodo   specialiose pakabinamose, pastatomose, lengvai iš vienos į kitą vietą transformuojamose konstrukcijose. Tegul jūsų nuosavos žalios erdvės neaplenkia nauji vėjai!     

Paslaugos

  • Mes pasveikinsime bet kurioje pasaulio šalyje gyvenančius Jūsų artimuosius. Husaras, viduramžių ponas, piratas, smuikininkas pasiruošę nustebinti Jums brangius žmones visoje Lietuvoje.
  • Pasirūpinome, kad Jūsų pasirinktos dovanos įgytų išskirtinumo, jaukumo, širdies šilumos – galite rinktis graverio ar meninio dovanų pakavimo paslaugas.

Gedulas

Dieną ar naktį patirtumėte netektį, mes – su Jumis. Pasistengsime, kad į Dangaus karalystę brangų žmogų išlydėtumėte iš gražiausių gėlių žiedų apsupties.  

Klientai