Aš ištarsiu tau myliu tik salone Tarp Gėlių

0

Gėlių pristatymas Kaune

Neturite laiko ir galimybių pats pasveikinti artimą žmogų? Gal norite, kad tai būtų didesnė staigmena? Mes visada jums padėsime! Gėlių pristatymas į namus Kaune, Vilniuje bei visoje Lietuvoje. Muzikinis pristatymas - smuikininkas. Nuostabios gėlės pradžiugins, o smuiko garsai ilgam išliks Jūsų artimųjų atmintyje. Gėlės į namus pristatomos tą pačią dieną visoje Lietuvoje, per 3 valandas nuo užsakymo patvirtinimo. Užsakymo atlikimo kontrolę vykdo prefesionalūs darbuotojai. Šventinėmis dienomis (šv.Valentino diena, šv. kalėdos, Moters diena, Mamos diena, Tėvo diena) dėl ypač didelio užsakymų antplūdžio tikslaus laiko negalime garantuoti.

Gėlių pristatymas Klaipėdoje

Gėlės į namus Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone pristatomos tą pačią dieną arba kitu sutartu laiku, per 3 valandas nuo užsakymo patvirtinimo. Užsisakyti galite e-parduotuvėje www.tarpgeliu.lt, arba atvykus į mūsų gėlių saloną adresu - Savanorių pr. 319a, Kaunas. Taip pat galite užsakymą atsiųsti į el.paštą - biuras@tarpgeliu.lt. Tel. +370 37 312233.

Gėlių pristatymas Vilniuje

Gėlės į namus Vilniuje ir Vilniaus rajone pristatomos tą pačią dieną arba kitu sutartu laiku, per 3 valandas nuo užsakymo patvirtinimo. Užsakymai priimami: e-parduotuvėje www.tarpgeliu.lt, gėlių saloną adresu - Savanorių pr. 319a, Kaunas, el.paštu - biuras@tarpgeliu.lt. Tel. +370 37 312233.

Gėlių pristatymas Kaune

Gėlės į namus Kaune ir Kauno rajone pristatomos tą pačią dieną arba kitu sutartu laiku, per 3 valandas nuo užsakymo patvirtinimo. Užsakymai priimami jums patogiais būdais: e-parduotuvėje www.tarpgeliu.lt arba atvykus į mūsų gėlių saloną adresu - Savanorių pr. 319a, Kaunas, el. paštu biuras@tarpgeliu.lt. Tel. +370 37 312233.

Gėlių prisatymas kituose Lietuvos miestuose

Gėlės į namus kituose Lietuvos miestuose pristatomos tokiomis pačiomis sąlygomis kaip Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje. Užsisakyti galite e-parduotuvėje www.tarpgeliu.lt, arba atvykus į mūsų gėlių saloną adresu - Savanorių pr. 319a, Kaunas. Taip pat galite užsakymą atsiųsti į el.paštą - biuras@tarpgeliu.lt. Tel. +370 37 312233.

[profiler]
Memory usage: real: 13893632, emalloc: 13606256
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem