Gėlių pristatymas +370 37 312233

Kontaktai

Aš ištarsiu tau myliu tik salone Tarp Gėlių

0

GĖLĖS

Neskaitant moters, gėlės – vienas stebuklingiausių žemės tvėrinių. Sunku atsispirti jų žiedų grožiui, aromatui... Taigi nenuostabu, kad gėlės – nepakeičiama dovana bet kuriuo gyvenimo atveju, nes jos kalba... už Jus. PLAČIAU

 • Rožės juodoje dėžutėje

  2 Liko

  Liko

  Rožės juodoje dėžutėje
  44,10 €
  -10%
  49,00 €
  Užsakyti
Žiūrėti pristatymą

Klientų atsiliepimai

Dėkoju už puikų gėlių tortą ir nuostabų pasveikinimą. Draugė buvo labai maloniai nustebinta. Dailininkei atskira padėka. Sėkmės visam Jūsų kolektyvui naujuose metuose. 2017/01/10
Olga
Sveiki, norėjau padėkoti Jūsų kolektyvui už puikias idėjas, operatyvų darbą ir nuostabiai paruoštą kompoziciją. Ačiū. Sėkmės Jums!
Robertas
Daug gražių padėkos žodžių Tarp Gėlių kolektyvui už šiltą ir malonų gėlių ir dovanos pristatymą jauniesiems Neringai ir Arnui! Tai buvo tikrai puiki akimirka vestuvių šventėje!
Sipavičiai
Sveiki, noriu labai padėkoti jūsų komandai, nerealiai gražios puokštės, ačiū už pristatymą. Taip pat labai didžiulis ačiū kurjeriui, kuris vežė puokštę, nes gavus puokštę, mamukas labai susijaudino ,o kurjeris po gal 10 min. paskambino paklausė ar viskas gerai, nuoširdus ačiū dar kartą.
Renata
Norėjau labai širdingai padėkoti už pristatytą, gedulingą vainiką ir gedulingą muziką, kuri suvirpino ir sušildė artimųjų širdis. Atsiliepimai buvo labai šilti ir gražūs, tad norėjau pasidalinti su jumis. Dėkui už jūsų kokybišką paslaugą ir sėkmes darant toliau, ką darote taip šauniai!!!
Loreta
Loreta
Sveiki. Nuoširdžiai noriu padėkoti už puikiai atliktą darbą. Jubiliatas buvo nustebintas ir sužavėtas "viduramžių" berniuku. Nuoširdžiai jums ačiū.
Loreta
Julita Endriuškienė
Ačiū Jums už nuoširdų, atsakingą ir nepriekaištingą darbą!!! Mūsų mamytės liko nustebintos ir sužavėtos!!! Ačiūūūū!!!
Julita Endriuškienė

Naujausi blog įrašai

 • Meilės diena? O kodėl ne savaitė?

  Kas gi mums gali nurodyti Meilę švęsti tik tą vienintelę Šv. Valentino dieną? Švęsti galime nors ir savaitę! Taigi, nebūtina laukti vasario 14-osios, kad pasveikinti mylimas širdis – tai galima padaryti anksčiau ar praūžus valentino

  Skaityti daugiau +
 • Floristai apie nuotakos puokštės tendencijas

  Žinant metų mados gaires, paprasčiau susikurti laikmetį atspindinčią, originalią svajonių puokštę. Jau skaitydama „įjunkite“ fantaziją ir mėginkite susidėlioti taškus, kokią puokštę rankoje laikysi vieną svarbiausių savo

  Skaityti daugiau +
 • Madingos formos puokštė nuotakai

  Daugelis nuotakų šventinį įvaizdį kuriasi pagal savo stilių, bet nuo mados stengiasi neatsilikti. Šį sykį išduosime, kokių formų puokštės 2017-aisiais grieš pagrindiniu smuiku.

  Skaityti daugiau +