Gėlių pristatymas +370 37 312233

Kontaktai

Aš ištarsiu tau myliu tik salone Tarp Gėlių

0

VASAROS GĖLĖS

Vasarą žiedus skleidžia tūkstančiai gėlių. Birželis, liepa, rugpjūtis - puiki proga ne tik švenčių kaltininkus, bet ir visus brangius žmones, kad ir be progos, paskandinti gėlių jūroje... PLAČIAU

 • Gėlių dėžutė POLKA DOT

  3 Liko

  Liko

  Gėlių dėžutė POLKA DOT
  26,10 €
  -10%
  29,00 €
  Užsakyti
Žiūrėti pristatymą

Gėlės, puokštės, gėlių pristatymas, dovanos

Gintarinis vitražas PELĖDA
49,00 €
Užsakyti

Klientų atsiliepimai

Здравствуйте уважаемые господа! Вчера я получила обещанную композицию с розой. Благодарю вас за внимание к моей просьбе. Доставленная композиция выглядит очень хорошо, видна качественная и профессиональная работа. Я с удовольствием покажу ее друзьям. Еще раз благодарю за внимание ко мне. 27/04/2017
Ekaterina Panyushkina
Norim padėkoti už puikiai įvykdytą užsakymą. Viskas buvo laiku, o puokštė - pasakiška.Ačiū. 2017/04/04
Vyrautas
Dėkoju už puikų gėlių tortą ir nuostabų pasveikinimą. Draugė buvo labai maloniai nustebinta. Dailininkei atskira padėka. Sėkmės visam Jūsų kolektyvui naujuose metuose. 2017/01/10
Olga
Sveiki, norėjau padėkoti Jūsų kolektyvui už puikias idėjas, operatyvų darbą ir nuostabiai paruoštą kompoziciją. Ačiū. Sėkmės Jums!
Robertas
Daug gražių padėkos žodžių Tarp Gėlių kolektyvui už šiltą ir malonų gėlių ir dovanos pristatymą jauniesiems Neringai ir Arnui! Tai buvo tikrai puiki akimirka vestuvių šventėje!
Sipavičiai
Sveiki, noriu labai padėkoti jūsų komandai, nerealiai gražios puokštės, ačiū už pristatymą. Taip pat labai didžiulis ačiū kurjeriui, kuris vežė puokštę, nes gavus puokštę, mamukas labai susijaudino ,o kurjeris po gal 10 min. paskambino paklausė ar viskas gerai, nuoširdus ačiū dar kartą.
Renata
Norėjau labai širdingai padėkoti už pristatytą, gedulingą vainiką ir gedulingą muziką, kuri suvirpino ir sušildė artimųjų širdis. Atsiliepimai buvo labai šilti ir gražūs, tad norėjau pasidalinti su jumis. Dėkui už jūsų kokybišką paslaugą ir sėkmes darant toliau, ką darote taip šauniai!!!
Loreta
Loreta
Sveiki. Nuoširdžiai noriu padėkoti už puikiai atliktą darbą. Jubiliatas buvo nustebintas ir sužavėtas "viduramžių" berniuku. Nuoširdžiai jums ačiū.
Loreta
Julita Endriuškienė
Ačiū Jums už nuoširdų, atsakingą ir nepriekaištingą darbą!!! Mūsų mamytės liko nustebintos ir sužavėtos!!! Ačiūūūū!!!
Julita Endriuškienė

Naujausi blog įrašai

 • Mini chrizantemų šakelės nepalieka abejingų

  „Salone akys užkliuvo už gražios smulkiažiedžių chrizantemų puokštės. Iškart supratau, kad ją ir tik ją dovanosiu mamai gimtadienio proga. Floristė puokštę įpakavo į ažūrinį dekoratyvų popierių, kuris dar labiau pabrėžė gėlių grožį.

  Skaityti daugiau +
 • Šventinė dekoro kryptis - laboratorija

  Ja drąsiai galite sukti, jeigu jums patinka minimalistinis stilius, paprastumas, o pompastika – ne jūsų stichija. Drauge pafantazuokime, kaip įrengti šventinę laboratoriją.

  Skaityti daugiau +
 • Jaukios terasos paslaptys

  Žiedais apsipylusi, lapų girliandomis apsiraizgiusi terasa pilkame fasado fone - užkrečiantis pavyzdys susikurti po jaukų gamtos kampelį visur, kur dažniausiai bėga dienos: nuosavo namo kieme, sodyboje, šalia biuro ir pan. Būtinai imkitės

  Skaityti daugiau +