Skype Facebook Instagram Elektroninis paštas blog.tarpgeliu.lt

Šiandien


  • Gėlių pristatymas Lietuvoje +370 620 87422

Vazonai / Lechuza / Vazonas CASCADA Color /

Vazonai CASCADA Color

Vazonas CASCADA Color - trys vazonai viename. Patyrusių gėlininkų paskaičiavimu, tokie indai, lyginant su kitų medžiagų lauko augalų vazonais, turi daugiausiai pliusų.  Nagi, paskaičiuokite ir jūs.  Bus lengviau apsispręsti, kokių naujų gėliapuodžių įsigyti. 
 
 
 
* Iš montuojamų vazonų galima sukurti norimo aukščio įspūdingą žydintį, žaliuojantį bokštą. 
Vazonai vienas ant kito montuojami pasitelkus į pagalbą specialias įmovas. Į vieną tokį indą galima sutalpinti iki keliolikos vešlesnių augalų kerelių. Vieni sodinami vazono viduryje, kiti į jo šonuose esančias kiaurymes. Tokiu būdu sukuriamas įspūdingas nedaug vietos lauko erdvėje užimantis gėlynas. 
* Taupo vietą erdvėje 
Todėl tokie indai nepakeičiami kuriant gėlynus, daržus nedideliuose kiemuose, biurų prieigose. 
*  Į tokius indus tinka sodinti ne tik gėles
Ir svyrančias braškes, žemuoges, balkoninius pomidorus, kvapnias prieskonines žoleles. Ar gi ne patogu, kai šalia namo nėra dirbamos žemės lopinėlio, o įprasta maitintis sveikai? Išlaisvinę fantaziją, tokiuose vazonuose sukursite įvairiausių aplinkiniams žadą atimančių kompozicijų. 
* Užtikrina optimalų augalų drėkinimą 
Ne tik montuojami, ir pavieniai vazonai su drėkinimo sistema yra dvigubi. Dekoratyvus išorinis vazonas, taip sakant, yra vandens talpykla, o mažiau išvaizdus vidinis su skylėtomis kojelėmis ir dugnu - augalų buveinė. Kai pagrindinis vazonas pripildomas vandens (kiek jo pilti matyti indo šone įtaisytame termometre su mini ir maxi žymomis), organiniai substrato komponentai per vidinio vazono kiaurymes jį nuolat geria, o prireikus, atiduoda augalų šaknims. Taigi, užuot kasdien augalus girdžius, pakanka kartas nuo karto užmesti akį į vandens kiekį vazone liudijantį termometrą. Ar supratote, kaip tai patogu, jei dažnai ne vienai dienai tenka išvykti iš namų ar palikti užrakintą biurą? 
* Ne pigiai atrodo 
Nes pagaminti iš aukščiausios kokybės tvirto akių nerėžiančių ir augalų grožio neužgožiančių spalvų plastiko.  
* Ilgai nepraranda pirminės išvaizdos 
Net ir dažnai merkiami liūčių, svilinami saulės spindulių tokie vazonai neišblunka, nesusibraižo kelis sezonus. 
* Lengvai prižiūrimi 
Prieš šaltąjį sezoną tokius tuščius vazonus tereikia švariai išplauti ir iššluostyti. Šimtaprocentė garantija, kad kito šiltojo sezono sausoje patalpoje sulauks tokie pat gražūs ir tvirti.

 

Lechuza CascadaLechuza CascadaLechuza Cascada Color
   

 
Lechuza Cascada Color

PVM grąžinimas užsienio turistams, užsieniečiams, įsigijusiems pirkinius Lietuvoje. TAX FREE SHOPPING.

Modelis

Dydis (cm)
aukštis/ø

Išmatavimai

Sodinimo talpa 
litrais

Vandens kiekis
litrais

Vazono kaina (€)

Drėkinimo
sistema
Cascada 2 pakopų49x712x192x8115.95+
Cascada 3 pakopų49x1243x192x8199.95+
     
  
     

LECHUZA vazonai 

Daugiau informacijos

tarp.geliu

aidas@tarpgeliu.lt

+370 (698) 34355+370 (698) 34355 | + 370 (37) 312233+ 370 (37) 312233

Kur įsigyti?

Salone: Savanorių pr. 319a, Kaunas.

Nuotraukos. Lechuza® ir Tarp gėlių

Tarp Gėlių

Gėlės internetu, gėlės į namus, nuotakos puokštė bei dovanos visiems gėlių salonuose Kaune. Muzikinė dovana artimiesiems. Apželdinimo idėjos bei originalūs vazonai gėlėms. Kvepalai visiems ir internetu. Gedulingos puokštės ir vainikai sunkiai netekties valandai.

Pristatymo sąlygos

Neturite laiko ir galimybių pats pasveikinti artimą žmogų? O gal norite, kad tai būtų didesnė staigmena? Gėlių salonas pasiruošęs Jums padėti. Gėlių pristatymas tą pačią dieną visoje Lietuvoje. Dovanų pristatymas  per 1-5 darbo dienas visoje Lietuvoje arba siūlome atsiimti gėlių salonuose Kaune.

Apmokėjimas

Bendradarbiaudami su mokejimai.lt, siūlome Jums už gėlių ir dovanų pristatymą atsiskaityti naudojantis elektroninės bankininkystės sistemomis, tarptautine atsiskaitymo sistema PayPal, grynųjų pinigų perlaidomis Western Union, taip pat mokėjimo pavedimu ir grynaisiais pinigais atvykus į gėlių salonus Kaune.

Pagalba

Apie

Naujienlaiškis

Twitter

Modelių agentūra Veberis