Skype Facebook Instagram Elektroninis paštas blog.tarpgeliu.lt

Šiandien


  • Gėlių pristatymas Lietuvoje +370 620 87422

Lytis
Parametrai
Kaina

Dovanos Mamai

Dovana Mamai - pati nuoširdžiausia. Juk Jūsų Mama verta visko, kas geriausia! Dovanos Mamai - gėlių salonuose Kaune ir į namus internetu!

39 prekė (s)

per puslapį
Nustatyti mažėjančią kryptį

39 prekė (s)

per puslapį
Nustatyti mažėjančią kryptį

Tarp Gėlių

Gėlės internetu, gėlės į namus, nuotakos puokštė bei dovanos visiems gėlių salonuose Kaune. Muzikinė dovana artimiesiems. Apželdinimo idėjos bei originalūs vazonai gėlėms. Kvepalai visiems ir internetu. Gedulingos puokštės ir vainikai sunkiai netekties valandai.

Pristatymo sąlygos

Neturite laiko ir galimybių pats pasveikinti artimą žmogų? O gal norite, kad tai būtų didesnė staigmena? Gėlių salonas pasiruošęs Jums padėti. Gėlių pristatymas tą pačią dieną visoje Lietuvoje. Dovanų pristatymas  per 1-5 darbo dienas visoje Lietuvoje arba siūlome atsiimti gėlių salonuose Kaune.

Apmokėjimas

Bendradarbiaudami su mokejimai.lt, siūlome Jums už gėlių ir dovanų pristatymą atsiskaityti naudojantis elektroninės bankininkystės sistemomis, tarptautine atsiskaitymo sistema PayPal, grynųjų pinigų perlaidomis Western Union, taip pat mokėjimo pavedimu ir grynaisiais pinigais atvykus į gėlių salonus Kaune.

Pagalba

Apie

Naujienlaiškis

Twitter

Modelių agentūra Veberis